HÜ Açık Ders Malzemeleri - Yasal Sorumluluk Sınırı

Yasal Sorumluluk Sınırı

Bu web sitesine erişim ve sitenin kullanımı aşağıdaki koşullara ve şartlara tabidir. Lütfen bu koşulları dikkatlice okuyunuz. Bu site kullanılmaya başlandığında bu koşul ve şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitedeki tüm bilgi, metin, grafik ve bağlantılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. 
Bu sitede bulunan bilgi, metin, grafik ve bağlantılar Hacettepe Üniversitesi Açık Ders Malzemeleri tarafından bir hizmet olarak sunulmuştur. Hacettepe Üniversitesi Açık Ders Malzemeleri bilgi, metin, grafik, bağlantı ya da diğer sunucularda tutulan öğelerin doğrulunun ya da bütünlüğünün garantisini vermez.

Hacettepe Üniversitesi Açık Ders Malzemeleri bu sitede sağlanan tüm çoklu-ortam dosyalarının orijinal kaynaklarının sahibidir. Bu siteden herhangi bir çoklu-ortam dosyasını indirmeniz durumunda uluslar arası hukukun öngördüğü 24 saat periyodunu kabul etmiş olacaksınız. Bu 24 saatlik periyot tamamlanmadan önce, bu dosya ya da dosyaları sabit diskinizden ya da kopyaladığınız yerden silmeniz gerekmektedir.

Bu siteden herhangi bir şey indirdiğinizde indirdiğiniz dosyayla ilgili olarak Hacettepe Üniversitesi Açık Ders Malzemeleri'ni ya da Hacettepe Üniversitesi Açık Ders Malzemeleri sunucusunu sorumlu tutamazsınız. Dosyayı indirerek tüm yasal sorumluluğu üstlenmiş olursunuz ve Hacettepe Üniversitesi Açık Ders Malzemeleri herhangi bir yasal soruşturma için sorumlu tutulamaz.

Yeni çağ Dijital Telif Hakkı Kanunu (Digital Millennium Copyright Act) gereğince, telif hakkı sahibinden resmi bir uyarı gelmesi durumunda Hacettepe Üniversitesi Açık Ders Malzemeleri, telif hakkı ihlal edilmiş materyali süratle kaldıracak ya da erişimi engelleyecektir.

Burada anılan ürünler ürünün sahibi olan kişilerin markasıdır.

 

Hacettepe Üniversitesi Açık Ders Malzemeleri
06800 Beytepe Ankara / e-Posta: acikders@hacettepe.edu.tr